چند وسیله غیرضروری برای فضایتان و دکوراسیون منزل ,

۱۳۹۸/۲/۶ جمعه
(1)
(0)
چند وسیله غیرضروری برای فضایتان و دکوراسیون منزل
چند وسیله غیرضروری برای فضایتان و دکوراسیون منزل

چندیدن راهکار برای استفاده از وسایل غیر ضروری منزل برای دکور زیباتر    

قطعا همیشه شروع یک تغییر و مرتب کردن یک محیط سخت است و ممکن است بگویید که وسایلتان را نمی توانید دور بیندازید. اما بهتر است بدانید که بیشتر انسانها وسایلی دارند که کاملا به درد نخور بوده اما تصور می کنند که آن وسایل یک روز به کارشان می آیند. برای استفاده بهینه از اتاق خواب خود میتوانید از سرویس خواب زیبا و جمع و جور استفاده کنید .

سپس بهتر است همین الان با رفتن به سراغ کمد و یا جاهای دیگر نگهداری وسایلتان، فضای خانه تان را برای یک تغییر آماده کنید.

وسایلی که به شما تعلق ندارند

دقت کنید آیا شما هم وسایلی دارید که آنها را در یک کمد یا فضای خاص نگهداری می کنید و از آنها استفاده نمی کنید؟ چرا آن وسایل را به کسانی نمی دهید که بتوانند از آن وسایل بخوبی استفاده کنند؟ از کتاب های خوانده شده گرفته تا وسایل استفاده شده ی قدیمی تان، همه و همه بهتر است دور ریخته شوند یا آنها را به کسانی بدهید تا مورد مصرف قرار بگیرند.


میز تلویزیون
استفاده از میز تلویزیون دموده و از کار افتاه هم  نمای بدی از لحاظ زیبایی منزل شما داشته باشد و هم میتواند فضای زیادی اشغال کند .بهتر هست اگر مورد استفاده نیستند فروخته و یا از میز تلویزیون با اندازه ی مناسب استفاده کنیدRelated image
 

کتاب های خوانده شده

توجه کنید کتاب های خوانده شده یا کتاب هایی که علاقه ای برای خواندنشان ندارید جایی برای ماندن در قفسه تان ندارند. اگر کتابی را که یک بار آنرا شروع کرده و سپس رها کرده اید دارید، بهتر است بدانید که احتمال کامل خوانده شدن آن کتاب بسیار کم است.

 

البته وسایل شکسته یا بی استفاده

معمولا این وسایل موقع خرید و یا تعویض خانه خود را نشان می دهند. به طور معمول در هر خانه ای حداقل چند وسیله برقی از کار افتاده یا خراب وجود دارد که در بهترین حالت در انبار و یا در حالت عادی در آخر کابینت قرار دارد. بهتر است آن وسایل را درست کنید یا کاملا دور بیندازید.


Related image
 

ظرف های پلاستیکی

ظرف های پلاستیکی علاوه بر فضای زیاد و نامنظمی که اشغال می کنند، در بیشتر اوقات بی مصرف هم هستند. در این بین وسایل پلاستیکی بدون درب چندین برابر بی مصرف تر از انواع دیگر هستند.
Related image
 

ادویه های قدیمی

آیا در کابینت های شما هم ادویه هایی وجود دارند که حتی زمان خرید آنها را هم بیاد نمی آورید؟ آیا می دانستید که ادویه ها در بهترین حالت بیشتر از دوسال نباید در ظرف نگهداری شوند و بعد از این مدت عطر و طعم خود را از دست می دهند؟ اگر از این ادویه ها در کابینت های شما وجود دارد همین الان رفته و درب آنها را باز کرده و بو کنید، اگر بوی کم و ضعیفی به مشامتان رسید، بهتر است آنرا دور بریزید چرا که دیگر خواص و ویژگی های یک ادویه ی خوب را ندارد.Related image

همچنین وسایل حمام و دستشویی بی مصرف

از شامپوهای گوناگون گرفته تا حوله های قدیمی، همه و همه نیاز به بازبینی دارند چرا که فضای حمام ستشویی ها از شامپوهایی که به اشتباه خریداری شده اند پر است و یا ظرف های مایع دستشویی که کسی از آن استفاده نمی کند هم باید دور ریخته شود تا فضا مرتب و زیبا بنظر بیاید.

 

سپس وسایل قدیمی و استفاده شده

در اکثر خانه ها معمولا یک یا چند گوشی موبایل قدیمی وجود دارد که از آنها استفاده نمیشود و این گوشی ها به همراه تمام وسایل جانبی شان در یک کمد قرار می گیرند و فضا را به سادگی اشغال می کنند. بهتر است همین الان فکری به حال این وسایل بکنید.

 

 استفاده تخت خواب های قدیمی

اگر از آن دسته افراد هستید که می خواهید تخت خواب فرزند بزرگتان را برای فرزند بعدیتان هم استفاده کنید، بهتر است بدانید که این تخت خواب دیگر دارای کیفیت و استحکام قبل نیست و استفاده از آن به هیچ وجه توصیه نمیشود، برای همین بهتر است از تخت خواب هاب جدید استفاده کنید.

 

استفاده وسایل الکترونیکی قدیمی

 قطعا همه ی ما قطعا یک دستگاه سی دی پلیر یا ویدیو پلیر در خانه هایمان داریم و احتمالا مدت زیادی است که از آنها استفاده نمی کنیم. پس بهتر است آنها را از خودمان دور کنیم تا جای کافی برای وسایل جدیدمان وجود داشته باشد. حتی اگر از سی دی های قدیمی مان هم استفاده نمی کنیم، چرا آ«ها را فقط نگهداری کنیم و باعث تنگ شدن فضایمان شویم؟ 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده