بهترین انتخاب در پایه های میز تلویزیون و مبل ,

۱۳۹۸/۴/۷ جمعه
(3)
(0)
بهترین انتخاب در پایه های میز تلویزیون و مبل
بهترین انتخاب در پایه های میز تلویزیون و مبل

در این مقاله از آسیا چوب درباره ی پایه های میز تلویزیون و مبل و بهترین جنس توضیح خواهیم داد.


یکی از مواردی که بسیار از خریداران محصولات چوبی به خصوص میز تلویزیون و مبل مشکل دارند انتخاب جنس مناسب برای پایه های میز و یا مبل خود هست که استحکام کافی داشته باشند.

در این مقاله در رابطه با جسن و مدل های مختلف پایه توضیح خواهیم داد: 


1_ پایه های فلزی در طرح های قدیمی میز تلویزیون :

این مدل های پایه بیشتر در مدلهای قدیمی میز تلویزیون بوده که امروزه دیگر مورد استفاده قرار نمیگیرند . مدل این پایه به صورت پیچی هست که دور آن ورق های فلزی و پلاستیکی فرا گرفته است.اناخاب این سبک پایه خیلی گزینه زیبا و مناسبی برای میز تلوزیون نیست .


2_ پایه های طراحی شده از جنس مواد ( رزین _ فوم )

این مدل  پایه بیشتر در مدل های سلطنتی مرسوم هست که زیبایی خاصی به دلیل قالب طرح های گل و رنگ آمیزی دز زیبا سازی منزل  دارند . این مدل پایه هم در میز ال سی دی و هم مبل مرسوم هست.در این سبک پایه معمولا دو جنس بسیار مرسوم تر هست گزینه 1 رزین و گزینه 2 فوم می باشد البته بهترین گزینه چوب می باشد که نسبت به دو گزینه قبلی قیمت بالاتری دارد البته شکلیل تر و مستحکم تر هست.خب بریم سر گزیه 1 که پایه های سلطنتی از جنس رزین می باشد .

 

 • پایه های جنس رزین : پلی استر رزین ترکیبی جدید از جنس پلاستیک است که اخیرا در صنعت مبل سازی بجای چوب منبت کاری شده از آن استفاده می شود.

مزیت استفاده از پلی استر رزین تولید راحت آن و در نتیجه پایین آمدن قیمت تمام شده ی محصول است.ولی خب  نکته ی مهم این هست که استحکام کمتری نسبت چوب و فوم دارند . از دیگر نقط منفی . معایب  رزین 1_ رنگ رزنی خیلی رنگ خف و ماتی می باشد و از کیفیت پاینی برخوردار است.  2- کار مبل رزینی نصبت به مبل چوبی وزن بسیار زیادی دارد .  3-همچنین در صورت استفاده نادرست از رزین باعث ترک خوردگی شدید، پوسته شدن منبت ها و شکنندگی میشود.

 •  پایه های جنس فوم : این سبک پایه استحکام بیشتری و همچنین وزن کمتری نسبت به رزین دارد که از مزایای این سبک پایه هست.انتخاب این جنس پایه هم میتواند گزینه مناسبی برای شما باشد .
   
 • قطعا بهترین انتخاب برای جنس پایه چوب می باشد . طراحی و رنگ آمیزی روی پایه های از جنس چوب میتواند زیبایی خاصی به میز تلویزیون و مبل شما بدهد .

 حالا بسیار مهم هست نحوه تشخیص رزین و چوب هست  : برای اینکه مطمئن شوید در مبل شما از پلی استر رزین استفاده شده است یا نه باید از سوزن استفاده کنید. کافی است سوزن را به قسمتی از منبت فرو کنید. اگر سوزن با اندکی فشار وارد شود حاکی از آن است که از چوب استفاده شده و اگر سوزن وارد نشد بدانید که از پلی استر رزین استفاده شده است.
 گزینه بعدی پایه های سبک سوزنی و یا آمریکایی :

 

 • این سبک پایه امروزه بسیار همه گیر در میز تلویزیون و مبل شده هست که ترکیب زیبا و خاصی دارند . این مدل پایه شبیه مخروط می باشد که گزینه مناسبی هستند برای ست کردم دیگر وسایل منزل مانند جلو مبلی و عسلی و میز تلفنهست. درا این مدل پایه باید چند مورد مورد توجه قرار گیرد گزینه اول جنس این پایه می باشد که حتما باید چوب باشد زیرا این پایه به دلیل شکل ظاهری که دارد نسبت به دلیل مدل ها کمی ضعیف و حساس تر هست . گزینه بعدی رنگ پایه می باشد که اول باید هم رنگ بدنه و همچنین رنگ مناسبی و با کیفیت داشته باشد .


  میز کد 153 دارای 3 رنگ


  میز طرح مربع دارای ۳ رنگ

  Image result for ‫مبل پایه سوزنی‬‎


  میز کد 136 رنگ سفید دارای 3 رنگ

   
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده