نکات مهم و اصلی دکور کردن میز تلویزیون ,

۱۳۹۷/۱۰/۲۳ یکشنبه
(3)
(0)
نکات مهم و اصلی دکور کردن میز تلویزیون
نکات مهم و اصلی دکور کردن میز تلویزیون

 

دکوراسیون و طراحی فضای میز تلویزیون

 

 

 

 • انتخاب یک میز ال سی دی مناسب  اهمیت زیادی در زیبا سازی و دکوراسیون داخلی منزل شما دارد .و مهتر از آن دکور کردن میز تلویزیون شماست .

 

 •  به این نکته توجه کنید فرقی نمیکند که تلویزیون تان را به دیوار وصل کرده اید یا بر روی یک میز تلویزیون زیبا قرار داده اید، چیزی که بسیار اهمیت دارد این است که کدام قسمت از فضایتان را برای قرارگیری تلویزیون تان اختصاص می دهید. میز تلویزیون چوبی زیبای خود را از ایران میز خریداری کنید.

تا دهه های گذشته و یا حتی دو دهه ی، قبل تلویزیون ها بسیار بزرگ و حجیم بودند و نیاز به فضای زیادی داشتند اما امروزه آنها را میتوان به دیوار وصل کرد و یا در فضای کوچک قفسه ی کتاب قرار داد. پس باید بیشتر به فکر قرار دادن تلویزیون در بهترین فضاهای ممکن بود.

 

 

 • مرحله اول قرار گیری در قفسه

یکی از روش های قرار گیری میز تلویزیون در فضای اتاق، قرار دادن آنها در قفسه ی کتابتان است و اگر قفسه تان رنگی تیره داشته باشد، زیبایی حضور میز تلویزیون در این فضا چند برابر میشود و برجستگی کتاب ها و رنگارنگ بودن آنها بهتر حس میشود.

 

 

Related image

 

 

 

 • ترکیب و استفاده از آثار هنری

یکی از راه های دکور کردن میز تلویزیون در اتاق نشیمن، استفاده از سفال زیبایی طراحی شده _ گل های مصنوعی زیبا _ قرار دادن چندین قاب و آثر هنری است اما بهتر است از فریم های تیره رنگ استفاده کرد تا تلویزیون برجسته تر دیده شود و ترکیبی شاد بوجود بیاید.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 • مرحله ی بعد تطبیق رنگ ها و تون های رنگ

این نکته هائز اهمیت هست اگر می خواهید تلویزیون تان را به دیوار وصل کنید، بهتر است آن را به یک دیوار تیره رنگ وصل کنید تا علاوه بر ایجاد انعطاف در فضا، تاثیر و زیبایی رنگ و کیفیت تصویر تلویزیون را هم به نمایش بکشید. نصب تلویزیون بر روی این دیوار تیره باعث بهتر دیده شدن زیبایی طرح دیوار شده و با بقیه ی قسمت های فضا، کنتراست و تضاد زیبایی را بوجود می آورد.

 

 

میز کد 2015 دارای 4 رنگ

 

 

 

 

 • دور از تابش نور خورشید و نور های مزاحم

حتما دقت کردید که گاهی افتادن نور مهتابی روی صفحهی میز تلوزیون باعث شده که نتونید فیلم و یت سریال مورد علاقتون ببینید بسیار مهم هست که در نقطه ای میز تلویزیون خود قرار دهید که خارج از نور های مزاحم باشه .تلویزیون خود را به دور از نور خورشید و انعکاس آن قرار دهید. ممکن است که ما بخواهیم که نور خورشید را در فضایمان حس کنیم اما قطعا تابش و یا انعکاس نور خورشید را بر روی صفحه ی تلویزیون نمی پسندیم پس بهتر است هنگام نصب و یا تغییرات دکوراسیون و قرار دادن تلویزیون در فضایی دیگر، به این نکته دقت کنیم.

 

 

Image result for ‫دکور میز تلویزیون‬‎

 

 

 

 

 • سقرار دادپس ن تلویزیون در گوشه های اتاق

توجه کنید این روش معمولا برای تلویزیون های نسبتا کوچکتر کاربرد دارد. مثلا میتوانید تلویزیون را در گوشه ی اتاق و بر روی اوپن نصب کرده و با اینکار فضایتان را چندین برابر بزرگتر نشان دهید. چرا که این روش باعث میشود که فضایی را که برای تلویزیون اختصاص می دهید را به وسایل دیگر بدهید. همچنین این نوع دکور برای کسانی که می خواهند در حین کار در آشپزخانه تلویزیون تماشا کنند هم بسیار مناسب و کارآمد است.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 • تلویزیون خود را در سطح بالا نصب کنید

با توجه به فضای کوچک آپارتمان های امروزی و کمبود فضا برای وسایل مختلف، نیاز به نصب تلویزیون به دیوار بیشتر از قبل احساس میشود و این کار به شما این قابلیت را می دهد که بجای اختصاص فضا برای میز تلویزیون، آن فضا را به صندلی راحتی تان اختصاص دهید و از فضایتان بیشترین لذت را ببرید.

 

 

 

 

 • سادگی و خلاقیت

سپس توجه کنید در خیلی از موارد دکوراسیون میز تلویزیون متونید خلاقیت خاصی داشته باشید حتی با کوچیکترین وسایل . با کمی تفکر و بکار گیری خلاقیت میتوانید به راحتی میز خود را بر روی یک میز تلویزیون ساده قرار دهید و آن را در گوشه ی اتاقتان قرار دهید. این کار برای خانه هایی که شومینه دارند بهتر است در کنار شومینه انجام شود چون همین روش میتواند فضای خالی کنار شومینه را پر کند و تنوعی زیبا در دکوراسیون تان بوجود بیاورد.

 

 

Related image

 

 

 • قرار دادن تلویزیون در دیوار یا کمد

 کنید توجهقرار نیست که تلویزیون نقطه ی مرکزی و نقطه ی اتکای فضایمان باشد. اتاق نشیمن بیشتر برای صحبت کردن، استراحت کردن و کنار هم بودن است. برای همین میتوانید تلویزیون خود را درون یک طاقچه قرار داده و یا درون یه کمد قرار دهید که در مواقعی که نیازی به آن ندارید درب کمد را ببندید و تمرکز فضا را به دیگر وسایل اتاق منعطف کنید.

 

 

 

 

 • تلویزیون را در وسط قرار ندهید

البته در همه موارد صدق نمیکند . بعضی اوقات و در برخی فضاها، ممکن است چند پنجره روبروی هم باشند و یا اتاق آنقدر باریک باشد که امکان قرار دادن تلویزیون را برایتان مشکل کند. در این مواقع بهتر است تلویزیون خود را روی یک طاقچه قرار دهید و یا به دیوار نصب کنید. لزومی ندارد که تلویزیون را در وسط قرار دهید و اگر تلویزیون را در وسط فضا قرار ندهید، باعث میشوید که تلویزیون به عنوان یک کالای تزیینی و زیباتر بنظر بیاید تا مانند یک عضو ثابت و خسته کننده در فضایتان.

 

 

 

 

Related image

 • نقطه ی کانونی فضایتان

اگر میخواهید فضایی صمیمی داشته باشید و صحبت کردن با اطرافیانتان را دوست دارید بهتر است از تلویزیون خود را در حالتی قرار دهید که روبروی مبلمانتان نباشد و حداقل ۹۰ درجه نسبت به مبلمانتان زاویه داشته باشد. در این حالت، تمرکز اتقاتان از تلویزیون برداشته میشود و به افراد و مبلمان منتقل میشود.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده