راه کارهای انتخاب میز تلویزیون lcd مناسب منزل ,

۱۳۹۷/۱۰/۲۹ شنبه
(3)
(0)
راه کارهای انتخاب میز تلویزیون lcd مناسب منزل
راه کارهای انتخاب میز تلویزیون lcd مناسب منزل

میز تلویزیون lcd چه مدلی بهترین انتخاب برای منزل ما هست؟

 

 

 • انتخاب یک میز تلویزیون ال سی دی در زیبا سازی منزل تاثیر بسیار زیادی دارد .انتخاب میز تلوزیون به سبک منزل = مدرن و یا سبک قدیمی و اندازه ی منزل = منزل هایی با اتاق پذیرایی بزرگ و یا کوچک  و سایز تلویزیون بستگی دارد .در مورد که باید توجه کنید کیفیت چوبمیز ال سی دی هست . 
 • طراحی یکه دکوراسیون زیبا در اتاق منزل به عوامل بسیاری بستگی دارد ولی قطعا انتخاب میز تلوزیون و مبل زیبا و مدرن بسیار چشمگیر تر هست .

 

 

 

 

میز چهارتیکه متحرک

 

 

میز کد 143 متحرک دارای 3 رنگ مربع و ستاره

 

 

 • توجه کنید انتخاب رنگ مشکی برای میز تلویزیون یکی از متداول ترین انتخاب هاست که با تلویزیون و بیشتر دستگاه های صوتی و تصویری به خوبی ست می شود. اما همین انتخاب معمولی نیز می تواند با مدلی متفاوت مانند عکس بالا تبدیل به نقطه کانونی فضا شود. در تصویر بالا یک میز تلویزیون کشیده مشکی را می بینید که شومینه را نیز در خود جای داده است و خود را به عنوان تاثیر گذار ترین عنصر فضا به رخ می کشد.

 

 

 

 

 • حتما نباید میز تلوزیون شلوغ و یا پر از گل و یا طرح باشد . شاید وقت آن رسیده که از فکر یک میز ساده برای قرار دادن تلویزیون بیرون بیاییم. امروزه با وجود فضای کم خانه ها بهتر است از هر قسمت بیشترین بهره را ببریم. یک میز تلویزیون می تواند مانند عکس بالا شامل کتابخانه، کشو و کمدهای متعدد و چند طبقه برای وسایل دکوری باشد. با کمی خلاقیت میز تلویزیون از ترکیب دو رنگ ساخته شده و حتی تابلو های هنری رنگارنگ نیز در بالای برای پوشاندن فرورفتگی های دیوار استفاده شده اند که به خوبی با میز تلویزیون حالتی یکپارچه ایجاد کرده اند.

 

 

 

 

 • سپس بسیار مهم هست در انتخاب رنگ و جنس میز تلویزیون به ویژه در دکوراسیون مدرن هیچ محدودیتی وجود ندارد. چوب های پولیش شده و mdf های براق در رنگ های مختلف انتخاب های بسیار مناسبی برای میز تلویزیون هستند. در عکس بالا انتخاب رنگ زرد براق برای میز تلویزیون جلوه گری آن را در فضا دوچندان کرده است.

 

 

 

میز کد 122 دارای 3 رنگ

 

 

 

میز هخامنش

 

 

 

 • تعیین ابعاد میز تلوزیون با توجه و فضای منزل دیگر موارد مورد توجه هست . به تناسب ابعاد میز تلویزیون با خود ابعاد تلویزیون و دستگاه های صوتی و تصویری نیز باید دقت کرد. یک تلویزیون 50 اینچی بزرگ  در یک خانه نقلی با میز تلویزیون کوچک انتخاب نا مناسبی است و فضایی نا متعادل ایجاد می کند. در عکس بالا می بینید که میز تلویزیون و حتی باکس های استفاده شده در آن متناسب با ابعاد تلویزیون در نظر گرفته شده است. رنگ بعضی از درب ها با پارچه قرمز روی مبلمان ست شده و بعضی از درب ها نیز نیمه شفاف هستند که در نوع خود بسیار جالب است.

 

میز کد 112 دارای دو رنگ

 

 

 

 •  توجه کنید در عکس بالا فرم ها و استاندارهای عادی میز تلویزیون کنار گذاشته شده و از یک کنسول بسیار زیبا به رنگ نارنجی با مدلی متفاوت به عنوان میز تلویزیون استفاده شده است. استفاده از یک میز کنسولی ساده و باریک و اتصال تلویزیون به دیوار  به طور خاص برای دکوراسیون فضاهای کوچکبسیار کاربردی و زیباست.

 

 

میز کد 2008 دارای 5 رنگ

 

 

میز کد 112 دارای 3 رنک

 

 • مدل های دیگر از طرح های مدرن میز تلوزیون طرح های ساده و اسپرت هست .همان طور که در عکس بالا می بینید نوع دیگری از میز های تلویزیون هستند که جنس آنها ازهایگلاس  براق است و پایه ای پلیمر دارند. این میز ها در فضاهای مدرن به خوبی می نشینند، فضای کمی اشغال می کنند و تلویزیون روی آنها نصب می شود. این نوع میز ها را می توانید از نمایندگی های آسیا چوب تهیه کنید. 

 

 

میز کد 144 دارای 2 رنگ ( طرح ستاره و مربع )

 

 

 • میز تلویزیون ال سی دی  دوست داشتنی عکس بالا از بدنه و صفحه ی نوپان درجه 1 و نمای جلویی ام دی اف وکیوم سخته شده، جمع و جور و کوچک است و  برای فضاهایی با سبک دکوراسیون تلفیقی بسیار مناسب است. برای داشتن میز تلویزیون شبیه عکس بالا شاید لازم باشد آن را به یک  آسیاچوب سفارش دهید و به راحتی ئر منزل صاحب یک میز ال سی دی شیم شوید  .
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده