انتخاب بهترین گزینه برای پایه های مبل و انواع پایه مبل ,

۱۳۹۸/۴/۱۸ سه شنبه
(4)
(0)
انتخاب بهترین گزینه برای پایه های مبل و انواع پایه مبل
انتخاب بهترین گزینه برای پایه های مبل و انواع پایه مبل

در این مقاله از آسیا چوب در مورد انتخاب بهترین گزینه برای پایه های مبل  بیشتر صحبت خواهیم کرد.قطعا یکی از موارد بسیار مهمه در انتخاب مبل خارج از طرح و رنگ مبل جنس و طرح پایه مبل می باشد که ناثری زیادی در استحکام و زیبایی مبل دارد . پلیه مبل طرح و رنگ بندی و جنس های متفاوتی دارند که بر حسب سلیقه و بودجه شما قابل انتخاب هستند .

 دقت کنید البته قیمت مبلمان با توجه به جنس چوب و پارچه‌ای که در آن به‌کار رفته متغیر است؛ به‌طور مثال مبلمانی که در ساخت آن از چوب راش استفاده شده گرانتر است، اما سازندگان مبل معمولا برای مبل‌های راحتی از نوعی چوب به نام چوب سفید استفاده می‌کنند. این همان چوب کاج است. چوب گردو نوعی چوب خوب است و منبت خوش نقش را به خوبی می‌شود روی این چوب نشان داد، اما بعضی از چوب‌ها هستند که حین منبت‌کاری دچار شکستگی یا پیچ و تاب بدی می‌شوند. دقت کنید که چوب سفید به‌کار رفته در مبلمان استیل اصلا خوب نیست. پایه مبل یکی از بخش های اصلی مبل است که بیشترین فشار وارده روی مبل را تحمل می کند و به همین دلیل باید از جنس و مواد بسیار با کیفیتی ساخته شده باشد. پایه مبل امروزه علاوه بر تحمل وزن مبل و افرادی که از مبل استفاده می کنند، نقش زیبایی مبل را هم  بر عهده دارد و این امر باعث شده تا انواع مختلفی از پایه های مبل برای انتخاب وجود داشته باشند و طراحی پایه مبل از اهمیت ویژه ای برخوردار شود زیرا اگر طراحی پایه مبل غیر اصولی و غیر تخصصی باشد یا جنس پایه ی مبل از مواد بی کیفیت یا کم کیفیت باشد، کارایی مبل به خطر خواهد افتاد و در بهترین حالت مجبور به تعویض پایه مبل خواهید شد.

  • بسیار مهم هست بدانید پایه های مبل از نظر جنس معمولا چوبی، پلاستیکی ویا فلزی هستند.


توجه کنید وزن مبل یکی از ویژگی‌هاییست که باید به آن توجه شود. مبلمان منزل باید از وزن سبکی برخوردار باشند و حمل آن به سادگی میسر باشد. پایه های مبل چوبی معمولا بصورت یک برش از چوب به شکل مستطیل بلند در امتداد قسمت پائین مبل وصل می شود. پایه های چوبی را می توان به هر رنگ دلخواه رنگ آمیزی نمود، همچنین پایه هایی که از جنس چوب هستند استحکام قابل قبولی در برابر تحمل وزن مبل و اشخاصی که از آن استفاده می کنند دارند که متاسفانه ممکن است در جابجایی ها دچار رنگ پریدگی و حتی شکستگی گردند.
پایه های چوبی مسطح معمولا در مبل های راحتی مورد استفاده قرار می گیرند و در زیبایی این مبلمان تاثیر بسزایی دارند.

  • عکس های متنوع و زیبا از پایه های مبل در قسمت پایین مشاهده میفرمایید.


Image   result   for ‫جنس پایه مبل‬‎Related image


Image   result   for ‫جنس پایه مبل‬‎


Related image


Related imageRelated imageRelated image


Related image
Related image

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده