روش های خلاقانه برای چیدمان و تغییرات مناسب مبلمان منزل ,

۱۳۹۸/۲/۴ چهارشنبه
(2)
(0)
روش های خلاقانه برای چیدمان و تغییرات مناسب مبلمان منزل
روش های خلاقانه برای چیدمان و تغییرات مناسب مبلمان منزل

مبلمان راحت یک مزیت بسیار عالی برای استراحت کردن بعد از یک روز خسته کننده هستند و همه ی افراد می خواهند که مبلمان شان زیبا و در عین حال نرم و راحت بنظر بیاید. با روش های زیر براحتی می توانید دکوراسیون و مبلمان تان را متحول کنید. مشخصات و قیمت سرویس خواب چوبی و مبلمان را در آسیا چوب بیابید. 

  • ترکیب زیبای رنگ ها

یکی از روش های افزودن نشاط به فضا، ترکیب زیبا و به جای رنگ های مختلف است. برای مثال تضاد و در عین حال هماهنگی بین دو رنگ بنفش و لیمویی که در تصویر بالا مشاهده می کنید تا حد زیادی فضا را گرم تر و زیبا تر نشان می دهند.

Related image

  • استفاده از یک رنگ اما با طرح های متفاوت

برای ایجاد تغییر در فضا می توانید کوسن های جدید بگیرید حتی با رنگ های یکسان اما با طرح ها و مدل های متفاوت تا توانایی دکور کردن آنها را با دیگر وسایل تان به راحتی در اختیار داشته باشید. کوسن هایتان را حتی می توانید با صندلی راحتی تان هماهنگ کرده و یا با طرح و یا رنگ فرشتان ست کنید.

Related image

استفاده از یک طرح اما با رنگ متفاوت

اگر دوست ندارید که کوسن هایتان هرکدام طرح جداگانه ای داشته باشند، می توانید به جای طرح های متفاوت از رنگ های متفاوت با طرح یکسان استفاده کنید و برای ایجاد زیبایی بیشتر می توانید یک قاب زیبا و تقریبا هماهنگ هم برای این نوع دکوراسیون تان تهیه کنید.

Related image

  • استفاده از عناصر و وسایل خنثی

برای مثال در این فضا از انواع وسایل با سبک های گوناگون استفاده شده و حتی قابی که در فضا وجود دارد هماهنگی چندانی با فضا ندارد اما در کل فضایی آرام و زیبا را به دلیل استفاده ار رنگ های خنثی و زیبا شاهد هستیم.

Image  result  for ‫مبل‬‎

  • البته استفاده از وسایل براق و زیبا

دقت کنید دیوارهای تیره هنوز هم یکی از بهترین روش های دکوراسیون منزل از نظر طراحان می باشند. این دیوار ها اگر با وسایل براق و زیبا مانند آباژور های های فلزی هماهنگ شوند یکی از بهترین طرح های ممکن را بوجود می آورند. برای مثال این کوسن های زرد رنگ زیبا به همراه کوسن های صورتی رنگ، علاوه بر رنگارنگ نشان دادن فضا، هنگامی که با وسایل فلزی و براق همراه شوند ترکیبی خارق العاده را بوجود می آورند.

 

  •  استفاده از کوسن هایی با طرح های زیبا و جذاب

بسیار مهم هست از اینکه این نوع ترکیب ها زیبا از آب در نیایند نگران هستید؟ باید توجه داشته باشید که این روش استفاده همزمان از کوسن و تصویر های زیبای آن است و برای بهتر بنظر رسیدن ترکیب تان می توانید کوسن های کناری را با طرح هایی با زمینه ی سفید انتخاب کنید. 

  •  سپس ساختار ردیفی

این روش مهم  از جمله معدود روش هایی است که هم برای فضاهای کوچک کارآمد است و هم برای فضاهای بزرگ بسیار زیبا بنظر می آید. برای این کار می توانید این نوع از مبلمان راحتی را انتخاب کنید چون علاوه بر اینکه دو برابر تعداد مبل های دیگر فضا دارند، جای کمتری را هم اشغال می کنند. برای تزیین آنها می توانید از کوسن با رنگ های تکرار شونده استفاده کنید. برای مثال رنگ های بنفش و طوسی و سفید بسیار با همدیگر هماهنگی دارند.

 

  • اضافه کردن یک رنگ هماهنگ کننده

اگر مبلمانتان از چند قطعه با رنگ های مختلف تشکیل می شود بهتر است یکی از قطعه های آن را از رنگ های تند و خیره کننده انتخاب کنید تا برجستگی نقش مبلمان را در خانه تان بیشتر از هرچیز دیگری نشان دهد و آن تکه را در گوشه ی فضایتان قرار دهید تا تاثیرش چند برابر شود.

ترکیب سفید و مشکی

  • ترکیب  زیبا سفید و مشکی

یکی از رنگ هایی که ترکیب شان در هر مکانی زیبا بنظر می آید و نظر هر بیننده ای را به خود جلب میکند رنگ های سفید و مشکی هستند. یکی از ویژگی های عالی و منحصر بفرد این دو رنگ، این است که هر نوع طرح و دکوراسیونی را می پذیرند و به سادگی با فضا هماهنگ می شوند. برای نمونه به تصویر بالا دقت کنید. 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده