راه کار های ایجاد دیوار های زیبا  ,

۱۳۹۸/۲/۱۹ پنج شنبه
(3)
(0)
راه کار های ایجاد دیوار های زیبا 
راه کار های ایجاد دیوار های زیبا 

راه کار های ایجاد دیوار های زیبا 

توجه کنید تزیین اتاق کار ساده ایست درصورتی که با روش های زیبا این کار را انجام دهید. با ما همراه باشید تا روش های زیبا را برایتان توضیح دهیم. تخت خواب یک نفره اتاق خواب خود را نیز با رنگ دیوارتان می توانید ست کنید.


نصب کردن میز تلویزیون و  یک جا کفشی دیواری و شیک

استفاده از میز و شلف داواری تلویزیون در دیوار های میانی و حال منزل و البته بهتر است فضای راهروی تان را با جاکفشی و کمد تنگ نکنید و بجای آن با جا کفشی دیواری شیک و مدرن آن فضا را به بهترین نحو دکور کنید و دیوارهای خانه تان را هم متحول کنید.


Image result for ‫جاکفشی دیواری‬‎
 

سپس استفاده از وسایل متفاوت

دقت کنید با وسایل و تزیینات متفاوت می توانید فضای دیواریتان را به سادگی تغییر دهید و به این فضایتان شخصیت ببخشید. این نوع دکوراسیون که اخیرا در دکوراسیون مدرن بکار برده می شود، یک از بهترین راه های ممکن برای تغییر فضا است. برای مثال به تنوع وسایل تصویر بالا دقت کنید. قطعا متوجه خواهید شد که تاثیر این آباژور برای تغییر این فضا غیر قابل انکار است.


Image result for ‫دکوراسیون وسایل ورزشی در منزل‬‎

 

زیباست وسایل ورزشی تان را به نمایش بگذارید

سپس اگر به دوچرخه سواری علاقه دارید می توانید دوچرخه تان را به دیوار آویزان کنید تا علاوه بر نمایش دادن وسایل ورزشی تان، به دیوار هایتان هم جلوه ی ویژه ای بدهید. اگر نمی خواهید دیوار هایتان را بخاطر این نوع وسایل سوراخ کنید، می توانید از وسایل کوچکتر استفاده کنید مثلا راکت تنیس و یا حتی توپ مورد علاقه تان را آویزان کنید برای شخصیت بخشیدن به فضایتان می توانید از صندلی های راحتی متناسب استفاده کنید.

 

 

قطعا استفاده از بشقاب های رنگی

قطعا برای تغییر دادن دیوار و یا ایجاد تنوع در فضای ساده ی دیوار، میتوانید از بشقاب های رنگی و یا حتی قدیمی استفاده کنید و بهتر است این نوع بشقاب ها اگر دارای نقش های متفاوت و غیر هماهنگ باشند زیبایی خود را بیشتر از قبل نشان خواهند داد.Related image
 

البته ایجاد کلکسیون دیواری

مهم هست بدانید آیا تا به حال به ایجاد یک کلکسیون زیبا فکر کرده اید؟ حتی با وسایل ساده هم می توانید یک کلکسیون زیبا بوجود بیاورید. این کلکسیون حتی می تواند تعدادی آینه کوچک باشد که به راحتی به دیوار وصل می شوند و هر زمان که قصد ایجاد تغییر در آنها را داشته باشید به سرعت می توانید آنها را از دیوار جدا کرده و وسایل دیگری را به دیوار وصل کنید.


Image result for ‫تغییر زیبا با عکس های خاطره انگیز‬‎

 

سپس یک تغییر زیبا با عکس های خاطره انگیز

اوجه کنید با چسباندن عکس های قدیمی و یا جددتان در فضای اتاق تان چطورید؟ این ایده علاوه بر زیبایی منحصر به فردش، آرامش را هم برای شما به همراه دارد. برای این کار می توانید از چسب های مخصوص استفاده کنید تا در صورت نیاز بتوانید جای عکس ها را با هم عوض کنید و زیبایی میز و صندلی هایتان را چندین برابر کنید. 

دقت کنید استفاده از عکس برگردان و برچسب دیواری

بدانید یکی از ساده ترین راه های تززین دیوار استفاده از عکس برگردان های متناسب با اتاق است و این عکس برگردان می تواند درخت، یا یک طرح کارتونی برای اتاق کودک و یا یک جمله ی زیبا برای اتاق بزرگسالان باشد. مزیت این عگس برگردان ها و برچسب ها این است که می توان آنها را در هر اندازه و رنگی تهیه کرد و براحتی با هر نوع تخت خواب هماهنگ کرد. 

گزینه بعدی تغییر در فضای دیواری حیاط خلوت

مهم هیت بدانید تزیینات دیواری محدود به فضای داخل خانه نیستند و شما حتی می توانید فضای بیرون از خانه تان و بخصوص حیاط خلوتتان را تغییر دهید. اگر به همراه تزیینات، از وسایل و مبلمان و یا میز و صندلی زیبا هم استفاده کنید این تغییرات بسیار چشمگیر خواهند بود. 

و البته ایجاد چشم اندازهای عجیب و استفاده از خطای دید

دقت کنید امروزه از خطای دید برای بزرگ تر و یا کوچکتر نشان دادن فضا ها بسیار استفاده میشود و بهتر است از این روش برای اتاق یا دیگر فضاهایتان استفاده کنید. برای مثال می توانید یک تصویر بزرگ از یک ساحل زیبا را برای پس زمینه تخت خوابتان استفاده کنید یا امتداد یک راهرو را با یک عکس زیبا از یک اسکله، ادامه دار و بزرگتر نشان دهید.


 

سپس استفاده از بازتاب تصویر

همچنین با استفاده از الگوهای بهم ریخته از کاشی های جدید و زیبا، میتوانید طرح های خارق العاده را بوجود بیاورید و این روش را میتوانید در هر مکانی اجرا کنید، از فضاهای رسمی تا خودمانی و صمیمی. فراموش نکنید که وجود آینه تاثیر این روش را چندین برابر میکند.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده