گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل رنگ خاکستری ,

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ چهارشنبه
(3)
(0)
گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل رنگ خاکستری
گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل رنگ خاکستری

گام های زیبا سازی فضاهای خاکستری

رنگ خاکستری یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده در فضای خانه هاست اما باید توجه کرد که چطور میتوان دیگر وسایل فضا را با آن هماهنگ کرد. با ما همراه باشید تا روش های استفاده از رنگ خاکستزی و نوک مدادی در فضای خانه تان را به شما آموزش دهیم. به روش های زیر دقتکنید و با توجه سلیقه تان انتخاب کنید که با کدام روش میخواهید فضایتان را دکور کنید. میز تلویزیونمیز ناهار خوریبرای فضای خاکستری خود را در آسیا چوب خریداری کنید.

 

 

 

 •  میز تلویزیون  رنگ و طرح خاکستری

میز تلویزیون نقش به سزایی در دکوراسیون و نمای منزل دارد . در منازل و سبک خاکستری استفاده میز تلویزیون رنگ خاکستری ( کاراچاک ) تاثیر زیادی در زیبا سازی منزل شما دارد. انتخاب رنگ و اندازه ی مناسب میز تلویزیون در محصولات چوبی بسیار مهم هست.

 

 

 

 •  ایده و نظر های  طراحی خانه با تم سیاه و خاکستری

 •  خانه­  های سیاه و خاکستری با سادگی باب روز

 • سپس طراحی خانه با تم سیاه و خاکستری : در عین حال که طراحی­ های سبک اسکاندیناوی از مقدار زیادی چوب روشن، دیوارهای سفید، و نمایی از رنگ­های زرد و سبز استفاده می­کنند قطعاً محبوبیت دارند، اما این نوع طرح رنگی تنها راه افزودن پیچیدگی به طرح خانه نیست. زمانی که به طرح­های سیاه و خاکستری فکر می­کنیم، آنها را نمناک، سرد و ناخوشایند می­دانیم اما آنها در دستان طراح ماهر، چیز دیگری هستند. دو خانه­ای که در اینجا بحث می­شوند رنگ­های سیاه، خاکستری و سفید را (با رنگ­های گاه به گاه) برای تأثیر زیاد بکار می­گیرند، فضاهایی ایجاد می­کنند که صیقلی، ساده و شیک هستند اما با اینحال عملیاتی و حتی خوشایند نیز هستند. نگاهی به داخل این طرح­ها بیندازید تا خیلی زود به این ترکیب رنگی سیاه و سفید علاقه پیدا کنید.

 

 

 

 

 

 

 • ایجاد فضایی آرام و راحت

همچنین برای اتاق های با رنگ خاکستری میتوانید از  میز تلویزیون و مبلمان و وسایل سفید رنگ استفاده کنید چرا که این دو رنگ براحتی با یکدیگر هماهنگ میشوند. برای مثال میتوانید از فرش های طیف خاکستری روشن تا تیره بهمراه گرانیت یا کفپوش چوبی تیره برای کف اتاق استفاده کنید. این حجم از هماهنگی به فضایتان روح و شخصیتی خاصی می بخشد.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • استفاده از رنگ مورد علاقه تان

دقت کنید رنگ خاکستری علاوه بر اینکه برای انتخاب وسایلتان برای شما محدودیت ایجاد نمیکند، بلکه طیف وسیعی از رنگ ها را در فهرست انتخابتان قرار می دهد. برای مثال از میز تلویزیون  وسایل زرد رنگ و حتی زرد خردلی میتوانید استفاده کنید که در صورت ترکیب شدن با تکه های چوبی تیره رنگ یکی از بهترین حالت های دکوراسیون و تضاد رنگی را بوجود می آورد.

 

 

 

Image   result   for ‫خانه خاکستری‬‎

 

 

 

 

 

 

 

 • استفاده از گوشه ها و کنج های فضا

سپس اگر از پنجره ی اتاقتان برای تامین نور طبیعی فضا استفاده کنید میتوانید بسادگی باعث زیباتر شدن تاثیر رنگ خاکستری بر خانه تان شوید. استفاده از میزتلویزیون و مبلمان تیره و تقریبا هماهنگ با رنگ اتاق، فضایی دراماتیک و پر از آرامش را برای شما فراهم میکند. اما اگر از مبلمانی با رنگ تیره استفاده می کنید بهتر است کف اتاق را با کفپوش های روشن بپوشانید و از کوسن های با طرح های زیبا استفاده کنید.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • بسیار مهم نور طبیعی، معجزه ی فضا

دقت کنید یکی از نکاتی که هنگام دکور کردن فضایتان با رنگ خاکستری باید به آن توجه کنید نور مناسب است. اما بهتر است بجای نور لامپ و نور پردازی ها، از نور طبیعی استفاده کنید.دیوار های ساده و استفاده از چوب در هر چه بهتر بنظر رسیدن این ترکیب بسیار موثر است. همچنین استفاده از این ترکیب باعث بزرگ تر بنظر رسیدن فضایتان میشود.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 • سبک های  مدرن

دقت کنید برای فضاهای خاکستری، بهتر است از نظم و مرتب بودن فضا بیشترین بهره را ببرید، چرا که منظم بودن نوع چینش مبلمان و یا حتی خود مبلمان بسیار زیباتر و دقیق تر جزییات این رنگ زیبا را نشان میدهند.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 • مبلمان گرم ونرم

رنگ خاکستری یکی از گرم ترین رنگ های ممکن برای استفاده در فضای خانه است و قطعا هر بیننده ای را به خود جذب میکند. اگر از رنگ خاکستری تیره یا نوک مدادی برای کف یا دیوارها استفاده می کنید پیشنهاد می کنیم از مبلمان کرم و قهوه ای روشن برای دکورتان استفاده کنید چرا که بیشترین هماهنگی و در عین حال تضاد رنگی را باهم دارند.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 • مورد استفاده در فضاهای اداری و صنعتی

توجه کنید همه ی افراد دارای فضاهای زیبا و شیک نیستند و ممکن است در پوشاندن کف خیلی از خانه ها از بتن و یا سرامیک استفاده شده باشد اما این دلیل مناسبی برای استفاده نکردن از این روش نیست. حتی در فضاهای صنعتی و یا در کارگاه ها هم میتوان از این روش استفاده کرد و بیشترین بازدهی را انتطار داشت. استفاده از مبلمان مدرن را به شما پیشنهاد میکنیم چرا که دارای هماهنگی و یکپارپگی زیبایی با این نوع فضاها هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • استفاده از تزیینات فلزی و شیک در منزل

درسته چنین وسایل خیلی بزرگ و تو چشم نیستند ولی کاربرد بالایی در زیبا سازی منزل و دکوراسیون دارند. استفاده از تزیینات و وسایل، آباژور و مجسمه های فلزی برای این نوع فضاها بسیار مناسب است و اگر با کوسن های ساتن و زیبا همراه شود، قطعا یکی از بهترین حالت های موجود را خلق می کند. در ضمن نور پردازی مناسب هم باید مد نظرتان باشد تا بیشترین نتیجه را از این فضا بگیرید.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • الگو ها و نقش ها

نکته ی آخر استفاده از رنگ خاکستری به تنهایی معجزه نمی کند و این معجزه وقتی رخ می دهد که از وسایل هماهنگ به همراه آن استفاده کنید. برای مثال از کوسن ها و جلوپایی های جذاب گرفته تا فرش های خوش رنگ و زیبا و میزهای عسلی جدید و مدرن همه و همه به همراه یکدیگر باعث زیبا تر شدن تاثیر این روش میشوند. روش های دکور کردن تلویزیون را در این مقاله بخوانید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - خانی آباد - باغ کیانی آسیا چوب
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou