گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل رنگ خاکستری ,

۱۳۹۷/۱۰/۱۹ چهارشنبه
(3)
(0)
گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل رنگ خاکستری
گام های زیبا سازی دکوراسیون منزل  رنگ خاکستری

گام های زیبا سازی فضاهای خاکستری

رنگ خاکستری یکی از بهترین رنگ ها برای استفاده در فضای خانه هاست اما باید توجه کرد که چطور میتوان دیگر وسایل فضا را با آن هماهنگ کرد. با ما همراه باشید تا روش های استفاده از رنگ خاکستزی و نوک مدادی در فضای خانه تان را به شما آموزش دهیم. به روش های زیر دقتکنید و با توجه سلیقه تان انتخاب کنید که با کدام روش میخواهید فضایتان را دکور کنید. میز تلویزیونمیز ناهار خوریبرای فضای خاکستری خود را در آسیا چوب خریداری کنید.

 

 

 

  •  میز تلویزیون  رنگ و طرح خاکستری

میز تلویزیون نقش به سزایی در دکوراسیون و نمای منزل دارد . در منازل و سبک خاکستری استفاده میز تلویزیون رنگ خاکستری ( کاراچاک ) تاثیر زیادی در زیبا سازی منزل شما دارد. انتخاب رنگ و اندازه ی مناسب میز تلویزیون در محصولات چوبی بسیار مهم هست.

 

 

 

  •  ایده و نظر های  طراحی خانه با تم سیاه و خاکستری

  •  خانه­  های سیاه و خاکستری با سادگی باب روز

  • سپس طراحی خانه با تم سیاه و خاکستری : در عین حال که طراحی­ های سبک اسکاندیناوی از مقدار زیادی چوب روشن، دیوارهای سفید، و نمایی از رنگ­های زرد و سبز استفاده می­کنند قطعاً محبوبیت دارند، اما این نوع طرح رنگی تنها راه افزودن پیچیدگی به طرح خانه نیست. زمانی که به طرح­های سیاه و خاکستری فکر می­کنیم، آنها را نمناک، سرد و ناخوشایند می­دانیم اما آنها در دستان طراح ماهر، چیز دیگری هستند. دو خانه­ای که در اینجا بحث می­شوند رنگ­های سیاه، خاکستری و سفید را (با رنگ­های گاه به گاه) برای تأثیر زیاد بکار می­گیرند، فضاهایی ایجاد می­کنند که صیقلی، ساده و شیک هستند اما با اینحال عملیاتی و حتی خوشایند نیز هستند. نگاهی به داخل این طرح­ها بیندازید تا خیلی زود به این ترکیب رنگی سیاه و سفید علاقه پیدا کنید.

 

 

 

 

 

 

  • ایجاد فضایی آرام و راحت

همچنین برای اتاق های با رنگ خاکستری میتوانید از  میز تلویزیون و مبلمان و وسایل سفید رنگ استفاده کنید چرا که این دو رنگ براحتی با یکدیگر هماهنگ میشوند. برای مثال میتوانید از فرش های طیف خاکستری روشن تا تیره بهمراه گرانیت یا کفپوش چوبی تیره برای کف اتاق استفاده کنید. این حجم از هماهنگی به فضایتان روح و شخصیتی خاصی می بخشد.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • استفاده از رنگ مورد علاقه تان

دقت کنید رنگ خاکستری علاوه بر اینکه برای انتخاب وسایلتان برای شما محدودیت ایجاد نم