دکوراسیون و چینش وسایل در فضاهای کوچک ,

۱۳۹۷/۱۰/۲۵ سه شنبه
(1)
(0)
دکوراسیون و چینش وسایل در فضاهای کوچک
دکوراسیون و چینش وسایل در فضاهای کوچک

راه کار های دکوراسیون و  قرار دادن وسایل در فضاهای کوچک

 

 

 

 • شروع با فضای کوچک

توجه کنید با بکار گیری کمی خلاقیت میتوانید از زیر پله گرفته تا فضای انباری تان را به روشی جدید استفاده کنید. یکی از راه هایی که به بررسی آن خواهیم پرداخت درباره ی چگونگی استفاده ی بهینه از فضا برای قرار دادن ماشین لباسشویی است. میز تلویزیون برای فضای کوچک خود را در آسیا چوب خریداری کنید.

 

 

 

 • قرار دادن میز تلویزیون در فضاهای کوچک

اگر منزل کوچک و فضای کوچکی برای قرار دادن میز تلویزیون دارید دقت کنید از میز تلوزیون انتخاب کنید که دارای سایز کوچک هست. البته میز ال سی باید حتما مناسب تلویزیون شما باشد پس ابتدا باید تلویزیون کوچک و متناسب با آن میز تلوزیون هم سایز انتخاب کنید. معمولا بهترین انتخاب استفاده از میز تلویزیون دیواری هست . میز تلوزیون دیواری این امکان به شما می دهد که به راحتی از فضا خود استفاده کنید و حداقل فضای ممکن برای میز تلوزیون قرار دهید تا جا برای دیگر وسایل مهیا شود . سبک های جدید از میز تلوزیون مدل دیواری هستند که به حالت شلف روی دیوار نصب میشوند و هم نمای زیبایی دارند و هم خیلی کم فضا گیر هستند .در بسیار از خانه ها فضای کور و حتی زیر پاه ها و یا کنار نبش دیوار میتوانید میز تلویزیون خود قرار دهید . پس دقت کنید فضای میز ال سی دی و نحوه ی چیدن آن بسیار مهم هست

 

 

 

 • دقت کنید بطور میانگین هر انسان با طول عمر طبیعی، حدودا ۵-۷ ماه از عمرش در حین قرار دادن و برداشتن لباس از ماشین لباسشویی و کارهای مربوط به آن سپری می کند. پس بهتر است ماشین لباسشویی مان را در جایی قرار دهیم تا این مدت از عمر خود را به زیبایی بگذرانیم.
 • در بعضی از خانه ها دارای فضای مناسب برای قرار دادن ماشین لباسشویی هستند اما در بعضی فضاها، این امکان وجود ندارد و اینجاست که باید به فکر فضای بهینه برای وسایل شستشو بود.

 

Related image

 

 

 

 •  سپس هدف قرار دادن یک قسمت خاص

سپس برای این کار می توانید یک دیوار را انتخاب کنید و اگر فضایی برای قرار دادن یک ماشین لباسشویی وجود دارد و شما میخواهید وسیله ی دیگری را هم در آن فضا بگذارید، بهتر است آن فضا را بوسیله ی قفسه یا یک کمد محکم و در دار برای استفاده آن بعنوان فضایی برای هر دو وسیله و همزمان برای نگهداری مواد شوینده تان استفاده کنید و پس از اتمام کارتان با آن وسایل، میتوانید درب کمد را ببندید و همچنان فضایتان مرتب باشد. و اگردسترسی به شوینده ها به دلیل بالا بودن و دور از دسترس بودن برایتان مقدور نبود، میتوانید از یک صندلی استفاده کنید.

 

 

 

Image result for ‫قرار دادن وسایل در فضای کوچک‬‎

 

 

 

 

 

 • تقسیم درست و دقیق فضا

خیلی مهم هست که بتوانید  فضای منزل به طور مساوی تقسیم کنسد . هیچ فضایی آنقدر کوچک نیست که نشود آنرا مدیریت کرد و به درستی استفاده کرد. اگر فضایی مانند راهرو دارید و بی استفاده مانده میتوانید ماشین های لباسشویی خود را در آن قرار داده و بالای آنرا قفسه بندی کنید تا لباس ها و دستمال های تمیز را در آن قرار دهید و حتی پودر ها و دیگر شوینده هایتان را هم بخوبی در آن فضا جا دهید.

 

 

Related image

 

 

 

 

 

 • فضای زیر پله ها

دقت کنید در اکثر فضاها و خانه ها، زیرپله ها معمولا بی استفاده می مانند و در بهترین حالت کمدی در زیر آنها قرار میگیرد که معمولا به دلیل دور از دسترس بودن، وسایل لازم و مهم در آن قرار نمیگیرد. برای این منظور میتوانید فضای زیرپله تان را با ایجاد بخش هایی برای قرار دادن وسایل و دستگاه های شستشو متحول کنید. یکی از بهترین مثال ها و نمونه های ممکن را میتوانید در تصویر بالا ببینید.

 

 

 

 

 

 

 • فضای حمام و دستشویی

فضای دستشویی و حمام بطور طبیعی خیس و مرطوب است و در عین حال یکی از بهترین و مناسب ترین فضاها برای قرار دادن ماشین لباسشویی و دیگر وسایل شستشو است. اگر نمیخواهید چهره ی زیبا و لوکس دستشویی و حمام خود را بهم بریزید، با استفاده ی یک کابینت به اندازه ی وسایل تان میتوانید آنها را دور از دید نگه دارید.

 

 

 

 

 

 • قرار دادن و بکار گیری فضاهایی که بی استفاده

معمولا بین اتاق ها فضاهایی وجود دارد که بی استفاده می مانند و بکارگیری آنها یکی از روش های موثر برای زیباتر دیده شدن خانه تان است و میتوانید یک کمد کوچک و کاربردی هم در کنار آن قرار دهید.

 

 

 

 • ایجاد فضایی برای لباسشویی در اتاقتان

اگر اتاقتان جا و  فضای کافی دارید به شما پیشنهاد می کنیم که در یکی از کمد هایتان یک ماشین لباسشویی قرار دهید چون در فضای اتاق براحتی میتوانید پس از عوض کردن لباستان و تشخیص اینکه نیاز به شستشو دارد، میتوانید آنرا در ماشین لباسشویی یا سبد رخت چرک انداخته و به ساده ترین روش ممکن آن را بشویید و بعد از شستشو اگر لباستان نیاز به اتو کردن داشت، چون میز اتو در نزدیکی تان است به سادگی می توانید لباستان را اتو کنید. این روش برای کسانی که بیشتر اوقات با این مشکلات درگیر هستند بسیار توصیه میشود.

 

 

 

 

Image result for ‫قرار دادن وسایل در فضای کوچک‬‎

 

 

 

 • استفاده و بکار گیری مفید فضای انبار یا زیرزمین

سپس قرار دادن ماشین لباسشویی و وسایل دیگر شستشو در انبار یا زیر زمین هم بسیار مناسب و به جاست چرا که این وسایل دیگر در محدوده ی دید میهمانانتان قرار نمیگیرند و حتی به بزرگتر بنظر رسیدن آشپزخانه تان هم کمک میکنند.

 

 •  گوشه های ساختمان وراهرو ها

اگر وسایل زیادی دارید و جایی برای نگهداری آنها ندارید میتوانید از فضای راهرویتان استفاده کنید تا علاوه بر قرار دادن ماشین لباسشویی و دیگر متعلقات و شوینده ها، برای دیگر وسایل تان هم فضا داشته باشید. برای مثال می توانید از این فضا استفاده کرده و یخچال یا فریزر و حتی صندلی های اضافه تان را هم در این بخش قرار دهید.

 

 

 • پارکینگ، فضایی فوق العاده !

دقت کنید اگر خانه تان دارای پارکینگ است و جای کافی برای ماشین تان وجود دارد، میتوانید از فضای پارکینگ تان استفاده کرده و ماشین لباسشویی تان را در آن قرار دهید و از بقیه فضای خانه استفاده های مفید تری داشته باشید.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده