نکات و ایده های جالب برای ایجاد فضایی برای درس خواندن یا کار کردن در خانه تان ,

۱۳۹۸/۳/۱۱ شنبه
(6)
(0)
نکات و ایده های جالب برای ایجاد فضایی برای درس خواندن یا کار کردن در خانه تان
نکات و  ایده های جالب برای ایجاد فضایی برای درس خواندن یا کار کردن در خانه تان

در این مقاله از آسیا چوب نکات و  ایده های جالب برای ایجاد فضایی برای درس خواندن یا کار کردن در خانه تان آموزش میدهیم 

بسیار مهم فضای کار

دقت کنید وجود یک میز تحریر یا یک میز کار باعث نامنظم شدن فضای اتاق می شود و برای جلوگیری از این به هم ریختگی باید با ایده و روش های مدرن و اثر گذار به دکوراسیون این نوع فضاها پرداخت. با ما همراه باشید تا چند روش زیبا و ساده را به شما معرفی کنیم. میز ناهار خوری و یا صندلی مورد نیاز برای فضای کار در خانه را میتوانید  خریداری کنید.


Related image

متمرکز کردن فضا

آیا فشای خانه تان پر سر و صداست؟ یا بخاطر وجود صداهای مزاحم نمی توانید بر روی کارتان تمرکز کنید؟ چرا فضایتان را با اختصاص یک فضای شیشه ای در درون اتاقتان، از بقیه ی بخش های پر سر و صدای آن جدا نمی کنید؟ این روش بسیار ساده و سریع است و می توان آن را در هر فضایی بکار گرفت. با اختصاص فضایی مناسب می توانید براحتی بر روی صندلی تان نشسته و با آرامش کارهایتان را انجام دهید.

 

 

سپس یک فضا برای دو نفر

اگر خانه تان دارای یک اتاق خواب است و دارای دو فرزند هستید یا به هر دلیلی مایل به اختصاص تنها یک فضا برای درس خواندن یا کار کردن اعضای خانه تان هستید، می توانید میز کار ومیزکامپیوتر را در کنار هم قرار داده و فضای بسیار زیبا و در عین حال صمیمی بوجود بیاورید.Related imageسپس میز مناسب

میز کار های صنعتی و با کیفیت بسیار گران بوده و معمولا چهره ی بی روح و ساده ای دارند، پس بهتر است به جای صرف هزینه ی زیاد و خریدن یک میز ساده، به یک تولید کننده ی میز و صندلی سفارش موردنظر خود را داده تا میز کاری مطابق با نظر شخصی خودتان داشته باشید.

 

 

 البته تغییرات کوچک

دقت کنید تغییرات جزئی و کوچک می توانند تاثیرات بزرگی داشته باشند. برای مثال یکی از مشکلاتی که با صندلی های چرخدار در خانه ها وجود دارد، سخت حرکت کردن آنها بر روی فرش و موکت است. برای این کار راه حل ساده ای وجود دارد و آن هم این است که قسمتی از اتاق را که میز کار یا میز تحریرتان در آن قرار دارد را با کفپوش و یا پارکت های پلاستیکی یا چوبی بپوشانید تا با جابجایی صندلی تان مشکلی نداشته باشید و حتی باعث ایجاد تنوع در فضای خانه تان شوید.

 

 

سپس ایجاد تنوع

بهتر است در کنار کار و یا درس خواندن تان، فضا و زمانی را برای رفع خستگی و استراحت اختصاص دهید چرا که در این حالت، بازدهی شما جندین برابر می شود. برای این کار می توانید از یک صندلی راحتی استفاده کنید.

 

 

استفاده از میز و صندلی ارگونومیک

صندلی تان تا چه حد راحت است؟ آیا سالهاست که از یک صندلی استفاده می کنید؟ بهتر است به دنبال یک صندلی جدید و مدرن و در عین حال راحت باشید تا از کار کردن یا درس خواندن لذت ببرید. صندلی استاندارد و مرغوب در بازه های زمانی طولانی مدت بیشترین راحتی و آسایش را برای شما فراهم میکند و از خسته شدن بیش از اندازه یا دردهای کمر و گردن جلوگیری می کند.

 

 

بسیتر مهم هست منظم بودن

شلختگی فضا به صورت ناخودآگاه میزان استرس شما را افزایش می دهد و برای جلوگیری از افزایش استرس و یا کار کردن در محیطی پر از تنش و استرس، بهتر است از کمد یا قفسه ای زیبا، با رنگ های روشن و در عین حال ساده استفاده کنید تا فضایتان بطور چشمگیری مرتب تر دیده شود.

 

شخصی سازی فضا

هر شخص قطعا وسایلی دارد که می خواهد در کنار میز کارش آنها را قرار دهد. وجود این وسایل باعث ایجاد آرامش و راحتی برای ذهن فرد میشود و بازدهی آن شخص را افزایش می دهد. اگر فضایتان را به خوبی دکور کنید در آخر از آن رضایت خواهید داشت و از کار کردن در آن فضا لذت خواهید برد. 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده