دکوراسیون اتاق خواب کوچک ,

۱۳۹۸/۲/۲۵ چهارشنبه
(4)
(0)
دکوراسیون اتاق خواب کوچک
دکوراسیون اتاق خواب کوچک

نکات و راه کار های مهم برای دکوراسیون اتاق خواب کوچک


Image result for ‫دکور اتاق خواب‬‎


Related image

🌺🍃 بسیار مهم دکور اتاق خواب

توجه کنید دکور کردن اتاق خواب های کوچک بسیار ساده است و تنها با چند روش می توان اینکار را به راحتی انجام داد. اگر خانه تان دارای یک یا چند اتاق خواب دیگر است، بهتر است این اتاق خواب کوچک را به میهمان یا برای فرزند کوچکتان اختصاص دهید و از قرار دادن وسایل اضافی در آن خودداری کنید. بهتر است از روش های زیر استفاده کنید تا بهترین بهره را از فضایتان ببرید. Related image
 

سپس روش ساده و هتل مانند

بسیاری از هتل ها، اتاق های کوچکی دارند و همین باعث می شود تا بیشتر تمرکز فقط بر روی مرتب بودن وسایل قرار بگیرد و کوچک بودن فضا به چشم نیاید. استفاده از تختخواب مناسب وهمچنین رو تختی و بالش زیبا و با کیفیت، حس لوکس بودن را به شما القا خواهد کرد.Related image


 

البته قرار دادن قفسه در کنار تختخواب

مهم هست بدانید یکی از راه های بزرگ تر و عریض تر نشان دادن اتاق خواب ها، قرار دادن قفسه در هر طرف است. این کارعلاوه بر زیباتر و هماهنگ تر بنظر رسیدن ست تختخواب با قفسه ها، باعث منظم تر شدن فضا هم می شود و احساس راحتی را به شما منتقل می کند.
Image result for ‫دو تختخواب کنار هم‬‎
 

البته قرار دادن دو تختخواب

دقت کنید حتی اتاق خواب های کوچک هم برای قرار دادن دو تختخواب فضای کافی دارند هرچند ممکن است فضای بین آنها کوچک و باریک باشد. برای قرار دادن دو تختخواب در طرفین اتاق، بهتر است با نور پردازی بالای هر تختخواب، فضای آن را بزرگ تر و واضح تر نمایش دهید. اگر فضای کافی برای قرار دادن دو عدد میز پاتختی وجود ندارد، می توانید از یک پاتختی بصورت اشتراکی استفاده کنید و یا مانند تصویر بالا از دو تنه ی زیبای درخت استفاده کنید. 

سپس شخصیت بخشیدن به یک دیوار

دقت کنید رنگ کردن یکسان دیوارها ممکن است باعث ایجاد فضایی سرد و بی روح بشود و برای جلوگیری از این کار بهتر است یکی از دیوارها را به یک رنگ یا حتی دو رنگ متفاوت رنگ آمیزی کنید. بهتر است دیواری که رنگ آن متفاوت است طوری رنگ آمیزی شود که رنگ آن هرچه به سمت بالا می رود، تیره تر شود. استفاده از روتختی با شکل های نامنظم بسیار برای این نوع فضاها مناسب است.


 

البته استفاده ی دو منظوره

دقت کنید قرار دادن قفسه کتاب یا کتابخانه در بالای تختخواب، یکی از راه های صرفه جویی در فضاست، بطوریکه در بالای تخت قرار بگیرد تا در مواقعی که بر روی تخت می نشینید بتوانید به آن تکیه کنید. با این کار از کتابخانه تان در یک زمان، دو استفاده ی سودمند برده اید.


 

توجه کنید وسایل بزرگ

از اینکه وسایل بزرگ را در فضای کوچک اتاقتان جای دهید ترسی نداشته باشید، چرا که در این فضاهای کوچک هم جا برای قرار دادن وسایل بزرگی چون قاب عکس، تابلو فرش، لوستر و چراغ خواب و آباژور مورد علاقه تان وجود دارد.


 

و کمد لباس مناسب

سپس یکی از روش های هماهنگ سازی وسایل با فضای اتاق، استفاده از کمد های بدون دسته است. کمد هایی که دسته ندارند و جنس رویه ی براقی دارند، به همراه یک تختخواب ساده، بسیار برای ایجاد یک اتاق زیبا مناسب اند.


 

سپس ترکیب وسایل

قطعا به مرور زمان، خانه ها رو به کوچک شدن می روند و نیاز به فضای کافی بیشتر از قبل احساس میشود، اما با برخی روش ها می توان از وسایل بیشترین استفاده را داشت. آیا تا به حال به ترکیب میز تحریر یا میز کارتان با تختخواب تان فکر کرده اید؟ بهتر است آن را امتحان کنید تا تاثیر این کار را بر فضایتان ببینید. 

البته استفاده از آینه

توجه کنید یکی از روش های قدیمی در دکوراسیون اتاق خواب های کوچک، استفاده از آینه است. استفاده از آینه ی بزرگ، مخصوصا بر روی در کمد، یکی از بهترین راه های افزایش نور در فضاست و همچنین اتاق را بزرگتر نشان می دهد. این روش در منظم و مرتب تر بنظر رسیدن اتاق خوابتان تاثیر بسزایی دارد.

 سپس فضای قایقی

دقت کنید یکی از منظم ترین و بهترین فضاهایی که می توان از آنها الگو گرفت، فضای داخل قایق های پیشرفته است که در عین کوچک بودن از آن به بهترین نحو استفاده می کنند. 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
دفتر مرکزی
تهران - یافت آباد- شهرک ولی عصر
تلفن های تماس
09128785058
vahidssa@yahoo.com
aparatgooglefacebooktwiteryou
شرکت سازنده